Aanmelden voor de ExpEx training
Leuk dat jij je ervaringen binnen de jeugdhulp positief wilt inzetten, bijvoorbeeld door advies te geven aan zorgorganisaties en gemeenten op basis van jouw verhaal of luisterend oor te zijn voor andere jongeren die nu zelf in de jeugdhulp zitten. En als je professional bent: leuk dat je een jongere in gedachten hebt.
Via het formulier hieronder kun je je aanmelden. Voordat je dat doet, check nog even of je:
- Tussen 17 en 29 jaar oud bent en uit de regio Holland Rijnland komt (Leiden, Voorschoten, Oegstgeest, Leiderdorp, Zoeterwoude, Katwijk, Noordwijk, Teylingen, Lisse, Hillegom, Kaag en Braassem, Alphen aan den Rijn, Nieuwkoop)
- Ervaring hebt met Jeugdhulp (b.v. jeugdzorg, verslavingszorg, thuisloosheid, jong ouderschap, GGZ of iets anders)
- Inmiddels je eigen weg gegaan bent, je hulpproces (grotendeels) hebt afgerond en eraan toe bent om die ervaring nu positief in te zetten voor andere jongeren
- Tijd, zin en lef hebt om met een groep ‘gelijkgestemden’ getraind te worden in hoe je dat opbouwend kunt doen en bereid bent om daarbij ook van elkaar te leren (ongeveer 3 a 4 uur per week).
Stuur ons een bericht!